niedziela, 4 grudnia 2011

UWAGA! UWAGA! PRAWDOPODOBIEŃSTWO NOWEGO DODADKU!

Uwaga! Chodzą plotki że powstanie nowy dodatek do the sims 3! Prawdopodobnie będzie się nazywać "

showtime"

Tutak macie kopię tej wiadomości z Centrum Simów:

 

 

Fałszywy zwiastun Showtime kryje ziarno prawdy?

 

Istnieje prawdopodobieństwo, że w opublikowanym dziś rano fałszywym trailerze gry The Sims 3 Showtime znajduje się ziarno prawdy. Zespół The Sims 3 planuje integrację gry ze społecznościowymi gigantami?

Coraz więcej publikowanych plotek wskazuje na to, że kolejnym rozszerzeniem do gry The Sims 3 faktycznie będzie Showtime. Opublikowany dziś rano zwiastun dodatku, który od razu został uznany za zwykłą podróbkę, może zawierać w sobie ziarno prawdy.

Jak donosi serwis SimsVIP.com w kwietniowej ankiecie TheSims3.com zespół Electronic Arts zapytał graczy o elementy, które wydają się im najciekawsze. Jedną z opcji ankiety było: Możliwość pisania ze znajomymi podczas gry. Wysyłanie swoich simów do przyjaciół. - o tym właśnie jest też mowa we wspomnianym trailerze.

Póki co, tytuł nadal nie został potwierdzony przez Electronic Arts więc możemy tylko podejrzewać, czy publikowane informacje są prawdziwe, czy po prostu ktoś dobrze się bawi kosztem wiernych fanów serii The Sims. Warto jednak przypomnieć, że w jednym z wywiadów, pracownik Electronic Arts wspomniał, że szóste rozszerzenie trzeciej generacji The Sims, będzie czymś zupełnie nowym dla całej serii, a co więcej logo gry będzie miało czarne tło.

Co o tym wszystkim myślicie? Możliwość bycia w stałym kontakcie ze znajomymi podczas gry wydaje wam się również być interesująca?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz