sobota, 10 grudnia 2011

UWAGA ! NOWY DODATEK DO THE SIMS 3 W DRODZE!

                                 UWAGA!  UWAGA!

Już jest reklama nowego dodatka "Zostań gwiazdą" !

Wprowadzenie

Przeżyj ze swoimi Simami historię kariery od zera do milionera, nie tracąc kontaktu ze znajomymi! Zobacz, jak Twój Sim pokonuje drogę do sławy, występując na scenach w kolejnych lokalach. Po raz pierwszy gra The Sims™ 3 Zostań gwiazdą wprowadza funkcje społecznościowe, włącznie z SimPortem, nową funkcją, która umożliwia wysyłanie swoich Simów do gry znajomego! Twój Sim może występować w lokalu Twojego znajomego dla jego Simów! Możesz rozmawiać ze znajomymi oraz wysyłać wiadomości i zdjęcia ekranu na tablice znajomych.Cechy

  • Twoi Simowie mogą spełnić swoje marzenia i stać się Piosenkarzami, Akrobatami, Magikami albo Didżejami. Patrz, jak zdobywają sławę – albo przepadają marnie – gdy występują dla innych Simów.
  • Nowe funkcje społecznościowe: rozmawiaj ze znajomymi, pisz na ich tablicach, zmieniaj status i twórz listy znajomych.
  • Wysyłaj swoich Simów do gry znajomego. Sim Twojego znajomego może przejść do Twojej gry za pomocą nowej funkcji SimPortu!
  • Stwórz swój własny lokal! Zbuduj wspaniałą salę koncertową, potężny stadion lub awangardowy klub. Konstrukcja sceny wpłynie na ocenę występów i postęp w karierze Twoich Simów.
  • Ekskluzywna zawartość Edycji Limitowanej: odbierz bonusowy lokal i scenę dla swoich Simów!
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz